Біолакт Єва

Дата: 26.08.2021

Біолакт Єва – комбінований пробіотик з уро-антисептичними властивостями, який містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.
Лактобактерії продукують молочну кислоту та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи та біфідобактерії беруть участь у процесах ферментативного розщеплення жирів, білків та складних вуглеводів, у процесах синтезу та всмоктування вітамінів. Наявність у Біолакті Єва різних корисних штамів дозволяє надавати позитивну дію на стан і травні функції всього кишківника(особливо за наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості.
Біолакт Ева підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом:

  • Cтворення несприятливих умов для розмноження патогенних мікроорганізмів;
  • Участі у синтезі вітамінів та в метаболізмі жовчних кислот;
  • Поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів.

Біолакт Єва містить бактерії з 4-кратним покриттям, що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (впродовж виробничого процесу та зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишківника, що сприяє їх адгезії та розмноженню на епітеліальних клітинах кишківника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рН середовище в тонкому кишківнику, в якому пробіотики є ефективними.
Після розчинення покриття у кишківнику бактерії регідруються та починають активно розмножуватися, в тому числі – завдяки наявності у Біолакті Єва пребіотиків – лактулози та фруктоолігосахаридів, які є поживним субстратом для корисних бактерій. Унікальна оболонка та система захисту максимізує рівень виживання бактерій і суттєво збільшує їх ефективність порівняно з непокритими бактеріями.
Бактерії, що входять до складу Біолакту Єва, колонізують різні відділи травного тракту, що забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишківника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин та вітамінів.

Біолакт © 2015 - 2024. Всі права захищені

Ми у соцмережах:

ПРОДУКТИ

Біолакт

Біолакт Форте

Біолакт Єва

ІНФОРМАЦІЯ

Про бренд

Інструкції

Оплата і доставка

КОНТАКТИ

Київ, пр. Маяковського, 68, офіс 233

Пн-Пт: 08:00 – 17:00

(098) 014 88 60, (050) 014 88 60