Відновлення організму після прийому антибіотиків

Дата: 20.08.2021

Зараз практично все людство переживає непростий період – країни охоплені новою, маловивченою інфекцією – COVID-19. Велика кількість людей вже зіткнулися з цією недугою і благополучно одужали – але не без допомоги антибіотиків. Ні для кого не секрет, що прийом антибіотиків не тільки позбавляє людину від хвороботворних бактерій, а й, на жаль, завдає здоров’ю суттєву шкоду

Небажані наслідки прийому антибіотиків полягають в тому, що антибактеріальні препарати вбивають не тільки патогенні мікроорганізми, а й корисну мікрофлору, що населяє кишечник. До того ж від хімічних складових таблеток страждає і печінка, оскільки через неї відбувається процес виведення лікарських засобів з організму.
Саме тому після прийому антибіотиків потрібно допомогти своєму організму

Тривалий прийом антибіотиків значно погіршує мікрофлору кишечника. Наслідками такого порушення можуть бути запори, біль в животі, надмірне газоутворення і, як наслідок, здуття живота. Через порушення роботи кишечника відбувається і зниження імунітету, так як 60% імунних клітин виробляється саме в кишечнику.

Для запобігання порушень мікрофлори кишечника слід приймати пробіотики. Це потрібно робити як під час лікування антибіотиками, так і після, адже лакто-і біфідобактерії підвищують неспецифічну резистентність організму, активізують імунну систему, синтезують в кишечнику вітаміни групи K, B, амінокислоти, підсилюють кишкове травлення, процеси всмоктування кальцію, заліза, вітаміну D.

Біолакт © 2015 - 2024. Всі права захищені

Ми у соцмережах:

ПРОДУКТИ

Біолакт

Біолакт Форте

Біолакт Єва

ІНФОРМАЦІЯ

Про бренд

Інструкції

Оплата і доставка

КОНТАКТИ

Київ, пр. Маяковського, 68, офіс 233

Пн-Пт: 08:00 – 17:00

(098) 014 88 60, (050) 014 88 60