Необхідність пробіотиків і пребіотиків для спортсменів

Дата: 02.09.2021

Професійні спортсмени і люди, що регулярно піддаються високоінтенсивним фізичним навантаженням – одна з груп ризику по розвитку дисбіозу і пов’язаних з ним порушень. Стреси, фізіологічна гіпертермія, вживання великої кількості вітамінних та інших добавок, що підвищують навантаження на печінку: все це призводить до розвитку порушень з боку різних органів, погіршення роботи імунітету, високою стомлюваності і зниження здатності до досягнення необхідних результатів.

З цієї причини на цей момент проведено велику кількість досліджень, присвячених позитивному впливу пробіотичних добавок на здоров’я спортсменів.
в дослідженні, проведеному в Центрі фізіологічної медицини Медичного університету Граца (Австрія), було продемонстровано, що через 14 днів прийому пробіотиків істотно покращилися біохімічні показники в зразках крові і калу.

Спортсмени брали пробіотики, що містять комбінацію з 6 пробіотичних штамів – Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis і Lactococcus lactis. Концентрація становила не менше 109 КУО / г, частота прийому пробіотичних добавок – два рази на день по 2 г
Також на тлі прийому пробіотичних добавок у спортсменів спостерігалося зникнення несприятливих симптомів з боку шлунково-кишкового тракту, зниження стомлюваності, покращився сон, прискорилися процеси відновлення після тренувань.
Фізіологічний і психологічний стрес, якому піддаються люди, які професійно займаються спортом, часто стають причиною гноблення імунних механізмів. У ряді досліджень було доведено, що прийом пробіотичних добавок надає позитивний вплив на різні фактори імунітету у спортсменів

Біолакт © 2015 - 2024. Всі права захищені

Ми у соцмережах:

ПРОДУКТИ

Біолакт

Біолакт Форте

Біолакт Єва

ІНФОРМАЦІЯ

Про бренд

Інструкції

Оплата і доставка

КОНТАКТИ

Київ, пр. Маяковського, 68, офіс 233

Пн-Пт: 08:00 – 17:00

(098) 014 88 60, (050) 014 88 60